klimat we Wrocławiu
wentylacja poznań menuCZYM SIĘ ZAJMUJEMY? Działamy w szeroko pojętej branży HVAC. Projektujemy, montujemy oraz serwisujemy instalacje wentylacji, ogrzewania i klimatyzacji. Troszczymy się o Twój komfort cieplny.

Zakres naszej działalności obejmuje : projekt, dostawę, montaż i serwis. Bez względu na to, czy interesują Cię proste instalacje domowe czy rozbudowane systemy – zapewniamy najwyższą jakość obsługi.
GDZIE REALIZUJEMY USŁUGI? Naszą siedzibą jest Ostrów Wielkopolski, ale działamy na terenie całego kraju. Naszych przedstawicieli znajdziesz m.in. w Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi oraz Warszawie. Skontaktuj się, by poznać szczegóły.
JAKOŚĆ TO PRIORYTET Nasze brygady serwisowo-montażowe to ekipy odpowiednimi kwalifikacjami, wyposażone w specjalistyczny sprzęt. Mamy wszystko, co niezbędne do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Oferowane przez Cool System urządzenia oraz ich komponenty oparte są o najnowocześniejsze technologie istniejące na rynkach europejskich. Ich wybór to inwestycja w jakość na lata.
BOGATE DOŚWIADCZENIE Za nami cała gama zrealizowanych zleceń polegających na zaprojektowaniu, dostarczeniu oraz instalacji układów chłodzących oraz wentylacyjnych. Zajrzyj do działu Realizacje po więcej szczegółów.
KOMPLEKSOWOŚĆ Naszym celem jest zapewnienie Klientowi kompleksowej obsługi. Proponujemy pełen zakres usług – od konsultacji technicznych i wykonania projektu, po jego dostarczenie, zamontowanie oraz regulację.
Jesteśmy z Tobą również, gdy dojdzie do awarii lub innej szkody. Usterki diagnozujemy i usuwamy w krótkim czasie.
GWARANCJA Większość urządzeń sprzedajemy, mając autoryzację sprzedawcy i serwisu. Oznacza to, że wszelkie problemy techniczne załatwisz w Cool System jednym telefonem lub mailem do nas.
ILE TO KOSZTUJE? Chcemy dostarczać Klientom Celem produktów i usług z najwyższej półki – takich, które są w pełni dopasowane do wymagań. Dlatego nie obiecamy Ci najniższych cen na rynku. Zazwyczaj wynikają one z obniżenia jakości usługi lub doboru gorszego, przestarzałego produktu. Dla nas priorytetem jest jakość i długofalowe zadowolenie Klienta z instalacji.

Troszcząc się o jakość i optymalizację kosztów, spośród wielu marek urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych wyselekcjonowaliśmy tylko te najlepsze pod kątem ceny oraz niezawodności technologicznej. To najlepsza gwarancja, że nasza oferta jest dla Ciebie korzystna – także finansowo. U nas inwestujesz raz na długie lata.


kontakt

COOL - SYSTEM

ul. Wigury 27

63-400 Ostrów Wielkopolski

tel. kom. +48 691 190 677

tel. kom. +48 693 032 076

wentylacja we Wrocławiu
klimat w Poznaniu wentylacja w Poznaniu